Ogłoszenia bieżące

Rozpoczynamy rok szkolny 2020/2021

Drodzy rodzice!

1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021. Przedszkole będzie czynne w godzinach 630 - 1700. Informacje organizacyjne na ten rok szkolny otrzymacie Państwo w formie pisemnej w dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola.

Przypominamy również, iż w dalszym ciągu obowiązuje nas reżim sanitarny, tzn. osoby, które przyprowadzają lub odbierają dziecko z przedszkola zobowiązane są do noszenia masek i dezynfekcji rąk po wejściu do przedszkola, natomiast dzieci po wejściu myją ręce.

Zapraszamy.

data dodania: 2020-08-27

Otwieramy Przedszkole

Zapraszamy od poniedziałku do Przedszkola.

Godziny pracy pozostają bez zmian.

Zgodnie z zaleceniem Prezydenta Miasta Katowice, prosimy aby dzieci które mogą pozostać w domu nie przychodziły do Przedszkola.

data dodania: 2020-05-29

Koronawirus

Aktualnie przedszkole jest nieczynne z powodu panującej pandemii.

Niebawem pojawi się informacja o terminie przywrócenia zajęć

data dodania: 2020-04-01

Bal Przebierańców

Dnia 7 stycznia (wtorek) odbędzie się Bal Przebierańców. Około godz. 10:15 odbędą się pamiątkowe zdjęcia.

Liczymy na ciekawe i pomysłowe stroje karnawałowe.

data dodania: 2019-12-01